Wpisy użytkownika Shini's Dolls z dnia 8 grudnia 2011

Liczba wpisów: 1

monsterhighobsession
 
Tak jak w tytule. Tylko, że owe nowe odcinki wcale nie pojawiły się na oficjalniej polskiej stronie MH. Są one na Youtube. Jest ich 4 i są megaa fajne ! Pisze tam również że za niedługo pojawią się nowe ! w sumie ma być ich 12. Akcja toczy się najpierw w szkole, a potem na Mrocznej Plaży, skąd są lalki z serii dobrze znanej jako Gloom Beach ! Niestety w tych odcinkach plaży jeszcze nie zobaczymy, ale z angielskich wiem, że w następnych odcinkach już będzie.  Jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa, ponieważ wreszcie są nowe, polskie odcinki ! :D

“Na zawodach dla Potworniarek liczy się tylko perfekcja! Przynajmniej wg Cleo. Jeśli Frankie nie chce być słabym ogniwem tej dyżurny, musi się szybko pozbierać do kupy - i to dosłownie!”
“Wiele uczennic straszyceum dało by się zjeść żywcem, żeby wstąpić do Potworniarek! Jaki sposób znajdzie Frankie Stein, żeby zrekrutować i odbudować drużynę? Przekonacie się oglądając 2. Odcinek 4 serii Monster High”
“Dopingowanie zombie, drużyny pływackiej I grupy dyskusyjnej przez Potworniarki? To nie może dobrze się skończyć... ;) Szczególnie, jeśli są one obserwowane przez sędziów z Mrocznej Plaży.”
“Draculaura to niezła upiorzyca, a Clawd to prawdziwy przystojniak! Co ich faktycznie łączy? Przekonacie się o tym oglądając kolejny odcinek z 4. sezonu Monster High!”
Podobają się wam ? :D
Na razie!

MonsterHighObsession

PS. Opisy odcinków z YouTube :D
  • awatar gość: Suuuuuuuuuuuuuuper dzięki :)
  • awatar snowflake.: dzięęęki , kocham cię za to :** :D <3
  • awatar Shini's Dolls: @..:::Victoria:::... :3: ah.. bardzo mi miło :D Ja też siebie kocham za to, że to znalazłam ;)
Pokaż wszystkie (4) ›