Wpisy użytkownika Shini's Dolls z dnia 9 grudnia 2011

Liczba wpisów: 1

monsterhighobsession
 
Witam. Moja mama pojechała wczoraj na zakupy do większego miasta (nie myślcie, że mieszkam na wsi, jednak ,fakt, moje miasto nie jest jakieś mega duże) i kupiła mi na prezent za Mikołajki... Cleo de Nile i Deuce'a Gorgona. Powiem szczerze, nie pragnęłam tych lalek, ale i tak się bardzo cieszę, ponieważ no... kocham wszystkie potwory z MH ! :D Zdjęcia jutro i zrobię i dodam :). Najbardziej cieszę się z Gorgona. W rzeczywistości jest on przystojniejszy niż na zdjęciu lub w pudełku .:D A poza tym jest to jedyny, łatwo dostępny, chłopak z MH. Cleo de Nile nie robi na mnie takiego wrażenia, gdyż strasznie wkurzają mnie złote pasemka w jej włosach. Trudno się to czesze i wg nie podobają mi się. Ale i tak ją ubóstwiam !
I rozwiązanie mini zagadki. Lalką, na którą obecnie czekam jest... również Cleo de Nile ! Tylko że w wersji Dawn of the Dance. Z tej serii Cleo podoba mi się najbardziej :D A i zdradzę że w najbliższym czasie mam zamiar zamówić moją wymarzoooną monsterke. Możecie zgadywać. O niej już była mowa. ;p (to nie Lagoona jak coś :))

Oraz +. Nowy odcinek jest kontynuacją z mojej poprzedniej notki. Żebyście nie musieli szukać to proszę bardzo. Miłego oglądania ;) :

"Na ten wieczór czekały nasze Straszyciółki - czy Potworniarkom uda się wykonać perfekcyjnie układ, czy Draculaura wyzna prawdę Clawdowi? Zobaczcie, jak zakończy się zagrzewająca potańcówka w Straszyceum!"Na razie.

MonsterHighObsession
  • awatar gość: A ja właście chcę mieć Cleo i Deuca :)
Pokaż wszystkie (1) ›