Wpisy użytkownika Shini's Dolls z dnia 15 stycznia 2012

Liczba wpisów: 1

monsterhighobsession
 
... Toralei Stripe ! :D Wnioskując z komentarzy, to nikt chyba nie zgadł. ;) Kupiłam ją korzystając z wiedzy *Luna* (frankiemisiaczek.pinger.pl/) :D Dwa dziwactwa, których chyba nie ma żadna inna monsterka: 1. ogon ( na szczęście można go odczepić ;)) 2. jej włosy. Czy dotykaliście kiedyś strun od gitary ? Te włosy są tak samo szorstkie i normalnie jak druty. :D Jakby ktoś wylał na nie wiadro żelu ^^.
Nie przedłużając oto ona :

t1.JPG


t2.JPG


t3.JPG


t4.JPG


t9.JPG


t10.JPG


t11.JPG


Jej pamiętnik. Wszystkie lalki z tej serii mają takie idiotyczne jednostronicowe pamiętniki. Wiem, bo moja koleżanka ma z tej serii (Basic 2) Clawdeen Wolf i ona ma tak samo. No ale tekst pamiętnika świetny i można się przy nim pośmiać. Starałam się o nie rozmazane zdjęcie i jeśli klikniecie na obrazek, to możecie sobie przeczytać. :d

t5.JPG


Torebka i szczotka ( nie wiem po co do takich włosów ;p )

t6.JPG


I jej tygrys szablo-zębny, Fang :

t7.JPG


t8.JPG


Podoba się wam ? :]

Tyle.

MonsterHighObsession
  • awatar HellRose: Jest ładna, ale te włosy skutecznie mnie od niej odstraszają :/
  • awatar Kuki Chan :3: Gdzie ją kupiłaś? Obstawiam tesco ;)
  • awatar Bombowa_Bomba: Tzw. "skorupę" na głowie mozna zmyć- wystarczy włożyć ją pod wodę, ewentualnie dać trochę mydła. Obecnie większość lalek Mattela, np.Fashionistek, Monsterek i Basics, ma na głowie ten żel. Jak go zostawisz, to z czasem zniknie, ale radzę go umyć, bo jak się sam wykruszy, to wlosy się robią niemiłe w dotyku i mocno pokołtunione :)
Pokaż wszystkie (46) ›