Wpisy użytkownika Shini's Dolls z dnia 18 stycznia 2012

Liczba wpisów: 2

monsterhighobsession
 
Cześć właśnie zauważyłam, że na angielskiej stronie Mh pojawili się nowi uczniowie tacy jak : Purrsephone & Meowlody i Howleen Wolf. Ponad to teraz możemy wybierać uczniów z listy, a wygląda to mniej więcej tak :

mh12.JPG


Oto opis Purrsephone & Meowlody :

mh2.JPG


I Howleen :

mh3.JPG


Zakochałam się w niej <3

Uważam, że to trochę niesprawiedliwe, że w Anglii czy USA są już takie postacie, a u nas nie ma nawet podstawowych przetłumaczonych, np. Abbey, Spectra . ;/

Na razie. ;)

MonsterHighObsession

PS. Jej tylko podałam merlina jako stronę do zamawiania lalek i już połowa z nich (nawet te, których jeszcze w sprzedaży nie ma) to towary niedostępne. Najbardziej jestem wkurzona, że wykupiono Frankie Stein Home Ick. Ktoś chyba serio nie chce, żebym ją dostała, bo zawsze coś mi przeszkadza. ; /

PS.2. Paczka będzie jutro. ^^
Pokaż wszystkie (11) ›
 

monsterhighobsession
 
Cześć. Tak wiem, tag dałam "monster high" a będę pisać o Pullipach, ale chciałabym otrzymać jak najwięcej odpowiedzi. A więc, po głębokim i żmudnym zastanowieniu doszłam do wniosku, że jestem gotowa na Pullipa. Oczywiście trochę czasu minie zanim uzbieram na niego pieniądze (tak właściwie to ja mam pieniądze, ale moja lustrzanka jest najważniejsza ;)) to go kupię. A właściwie mam chrapkę na Pullip Melissa :

_AUTOIMAGES_JPP017lg.jpg


Jednak nie jestem jakimś specem. Z waszych blogów dowiedziałam się jak najwięcej, ale w głowie mam jeszcze parę pytań bez których ani rusz. ;)

- Ile kosztuje przesyłka z pullipstyle ?
- Czy znacie jeszcze jakieś strony z Pullipami oprócz ebay.pl i pullipstyle ?
- Gdzie się najbardziej opłaca zakupić pullipa ?
- Jeśli wiecie, to w jakich sklepach w USA można kupić Pullipa ( wątpię, że w zwykłym z zabawkami) ? I czy są one w ogóle dostępne ?
- Jakie są podstawowe informacje na temat pielęgnacji Pullipów i ogólnie o nich ( wydaje mi się, że mniej więcej wszystko wiem, ale mogłam coś przeoczyć ^^)
- Jeśli jest jeszcze coś ważnego co przeoczyłam po prostu napisz. :D

I wielka prośba. Proszę nie pisać do tego komentarzy typu " ja też chcę Pullipa" lub "mama mi kupi Pullipa". Nie interesują mnie też komentarze typu "śliczna", ponieważ tak naprawdę ma mi się ona podobać. Więc liczę na szczegółowe  odpowiedzi i na temat. ;)

Z góry dziękuję. :D

MonsterHighObsession
  • awatar Hermione <3: o ile dobrze pamiętam przesyłka kosztuje na pullipstyle 30 dolarów .:)
  • awatar Shini's Dolls: @Hermione <3: oj trochę dużo. xd
  • awatar snowflake.: Na stronie od ciebie powinna być melissa : www.flte.pl/index.php :) a na pullip style mogą zatrzymać przesyłkę w urzędzie celnym jak nie będzie mieć jakiś tam kryteriów i wtedy płacisz 80 % ceny produktu ,ale raczej nie powinno się tak zdarzyć,chodź są takie przypadki . A monsterkami nadal będziesz się zajmować,czy już nie ? :(
Pokaż wszystkie (27) ›