Wpisy użytkownika Shini's Dolls z dnia 25 stycznia 2012

Liczba wpisów: 1

monsterhighobsession
 
Pojawił się nowy odcinek :

“Choć roztacza wokół siebie aurę chłodu, czy faktycznie Abbey jest zimnokrwista? Zobaczcie, czy uda jej się zaprzyjaźnić z dziewczynami ze Strach Składu.”
Mam nadzieję, że link do filmu nie zostanie usunięty. ;) Ale jak coś : filmik z kanału MonsterHighPolska na youtube.pl . ;)

No i... co ja sądzę o ACTA, ponieważ jest to aktualnie temat tabu:

Tak naprawdę ACTA ma trochę dobrych stron (kurde, nie zjedzcie mnie, że to powiedziałam). Jeden z moich nauczycieli, bardzo biegły we wszelkiej tematyce, wykonał dający dużo do myślenia "wykład" o ACTA. Zamiast cały czas widzieć negatywy, spójrzcie na pozytywy, np. filmów nie da się już oglądać na necie. No, ale to oznacza, że filmy w sklepach i wypożyczalniach będą o połowe tańsze. Zwracam się do ogółu: Zamiast cały czas widzieć minusy, spróbujcie zobaczyć jaśniejszą stronę ;) Też nie popieram niektórych działań ACTA, ale nie jest w końcu tak tragicznie. Zobaczycie, może nawet wyjdzie to na dobre. ;)

Też trochę mnie denerwuje, że będą ingerować w nasze wpisy, no ale bez przesady z wolnością słowa. Po prostu nie będzie można przeklinać. Wszelkie zdanie na dany temat, będzie można spokojnie wyrazić. ;) Tylko np. jak dodajesz fragment książki lub zdjęcie musisz napisać autora lub ogólnie źródło. A poza tym mega plus - wiele osób narzeka na "gości" i "anonimów".Jak wejdzie Acta, wszelkie złośliwe komentarze (nie szczere, tylko złośliwe, np. wyzwiska) będą usuwane. ACTA działa przeciw chamstwu w internecie. Wkurza was jak ktoś kopiują od was zdjęcia? ACTA stara się temu zapobiec. Nie sadzę, że skasują np. pingera, ponieważ inne państwa europejskie podpisały tą umowę i nie ma głośnych sprzeciwów ze strony młodzieży.  Mogłabym dużo na ten temat pisać, ale po co jak już cały mój przekaz pokazałam.  Więc pamiętajcie: obejrzeliście jakieś obrazki na internecie lub filmy?A czy ludzie na tych filmach pokazali swoją twarz. Jeśli nie to są to pewnie hakerzy, którzy tworzą takie filmy, bo przez ACTA, no... stracą dużo gotówki. Więc nie wierzcie we wszystko co jest napisane.To, że obejrzeliście takie rzeczy nie oznacza, że wiecie wszystko.Mam nadzieję, że chociaż trochę osób się nad tym zastanowi. Dziękuję i pozdrawiam ;)

Tyle.

MonsterHighObsession
  • awatar Szarak: Popieram! Mogę skopiować?
  • awatar snowflake.: hmm...ale np. jakiś seriali z USA nie będzie można wypożyczyć,ja jednak trzymam swoje zdanie i mam nadzieję że tego nie podpiszą ;)
  • awatar Shini's Dolls: @Aliana Le Fright: możesz ;), tylko napisz żródło ( "zgadzam się z MonsterHighObsession <link bloga> i za jej pozwoleniem dodaję jej myśli, które popieram", żeby się o to nie czepiali i będzie dobrze :D
Pokaż wszystkie (11) ›