Wpisy użytkownika Shini's Dolls z dnia 4 stycznia 2012

Liczba wpisów: 2

monsterhighobsession
 
Cześć. A więc mam dwie sprawy. ;) Po pierwsze: pojawił się nowy odcinek. :

“Balony + zepsute jajo gorgony = ektoplazmiczna smrodobomba! Czy plan Kizi Mizi i jej kumpelek się powiedzie? Czy straszyciółki znajdą sposób, żeby gala na zakończenie roku odbyła się bez dodatkowych atrakcji? Oglądajcie!”
Po drugie: Na czas świątecznego wyjazdu moja koleżanka pożyczyła mi Ghoulię z serii Classroom. Ona jest po prostu PIĘKNA! Kocham jej makijaż i fryzurkę. ^^ Zrobiłam już parę zdjęć, ale one nie zadowalają mnie w 100 %, więc nową sesję wstawię jakoś tak na weekendzie lub już po ;) Oto mała zapowiedź :

GHOULIA.JPG


Nadal czekam na Frankie, ale boją się, że ona nie przyjedzie ;(. Wpłaciłam pieniądze na nią jakieś parę dni po tym jak zapłaciłam za Spectrę, więc już powinna być. Najbardziej martwi mnie to, że nie przyszło mi powiadomienie ze strony z jakiej kupowałam, że pieniądze doszły. W przypadku Spectry potwierdzenie przyszło po 2 dniach. Boję się, że wysłałam pieniądze na złe konto czy coś. No nie wiem. Poczekamy, zobaczymy. Ale Frankie i tak będę mieć, ponieważ normalnie się w niej zakochałam. ;)

Na razie :D

MonsterHighObsession

PS. Zamówiłam jeszcze jedną monsterkę. Tylko nie myślcie, że jestem jakaś nadziana czy coś. Spectra była na święta, Frankie będzie tak po prostu z mojego portfela, a ta co kupiłam teraz to zaległa jeszcze z Mikołajek. ;)
  • awatar ❤♫Kinga♫❤: bardzo proszę odpowiedz skąd kupujesz te monsterki?
  • awatar Shini's Dolls: @FankaMonsterHigh: ta powyżej nie jest moja. ;) kupuję z pewnej amerykańskiej strony, jednak ceny są tam bardzo zawyżone, ale zmieniają się one bardzo często więc trzeba sprawdzać, kiedy opłaca się je kupić najbardziej. Jednak najbardziej polecam ci merlin.pl. Lalki pojawią się tak od 16 stycznia. Więcej informacji w tym wpisie : monsterhighobsession.pinger.pl/(…)nowy-odcinek-d-i-…
  • awatar ❤♫Kinga♫❤: @MonsterHighObsession: wielkie dzięki już wcześniej patrzyłam na Merlin.pl Ghouli akurat nie było ale gdzieś tak 16 stycznia(jak pisałaś) będzie to wtedy sobie zamówię
Pokaż wszystkie (10) ›
 

monsterhighobsession
 
Cześć. ;) A więc zawsze chciałam wziąć udział w zabawie i oto proszę - zabawa u ••мєℓσ∂у•♥ (jessicaa.pinger.pl/) ;) No więc :

1. Moja wymarzona monsterka. skopiuje tekst z pamiętnika Ghoulii, ale jakoś bardzo mi tu pasuje " niestety, ograniczenia zawarte w tym pytaniu uniemożliwiają mi [...}" wybranie jednego ;) A więc oto mini lista moich wymarzonych monsterek.

1. Frankie Stein Home Ick ( już prawie ją mam :D)
frankie stein.jpg2. Clawdeen Wolf Sweet 1600. Zakochałam się w niej dzięki temu zdjęciu, autorstwa Laila X (www.flickr.com/(…)faves-xtheblackcatx…)

Clawdeen 1600.bmp


3. i 4. Te oba marzenia dotyczą Ghoulii. I oba dotyczą Ghoulii w zestawach. A zestawy są drogie. Więc najpierw aparat, a potem te Ghoulie. :

3. Ghoulia Ghoul Spirit. Ma genialny makijaż (w szczególności usta ^^) i fryzurkę. ;D Drugie zdjęcie autorstwa dms_a_jem. Kocham jej stronę. ;) Ma wszystkie monsterki i wgl. robi idealne zdjęcia :D

Ghoulia czi.bmpGhoulia czilliderka.bmp


4. Ghoulia Gloom Beach

ghoulia gloom beach.bmp


2. Najlepszy art. A więc bez dwóch zdań zakochałam się w takim, który przedstawia Spectrę, ale nie mogę go znaleźć ;/. Wobec tego dodam ten :

aren__t_you_a_vegan__by_saphireracer-d4jn5ae.pngWygrał on konkurs u MHScreamQueen ;)

I ten :

562b218000089f2e4ed66b35.jpg


Wiem dużo osób go miało na swoich blogach, ale ja to wzięłam z internetu i nie wiem kogo to jest autorstwa. Wiem, że ma on talent. Kocham te oczy, chociaż bez tej ramki byłby lepszy. :D

Jak znajdę tą Spectre to dodam. ;)

3. Lizak. ;)

6836318-kolorowy-typu-lizak-samodzielnie-na-bia---ym-tle.jpgKocham lizaki. :D A ten byłby jagodowy. ;)

Podczas tego całego szukania zdjęć, zobaczyłam, że moje zdjęcia są na googlach tak samo jak niektórych innych pingerowiczek. ;)


spectra.bmpTyle. ;)

Na razie.

MonsterHighObsession

EDIT: Przepraszam za to, że wcześniej nie było paru obrazków. Już to naprawiłam. ;)
  • awatar snowflake.: Dzięki ż wzięłaś udział :]
  • awatar snowflake.: aa...no i świetne zdjęcie clawdeen 1600 :3 chyba ją chceem , a raczej napewno :D
  • awatar Molly...: o.o ten 1 art jest świetny ^^, niczym wzięty z jakiegoś animca
Pokaż wszystkie (13) ›