Wpisy użytkownika Shini's Dolls z dnia 29 października 2012

Liczba wpisów: 1

monsterhighobsession
 
Okey, okey, nikt nie zgadł co miałam na myśli. W sumie to trochę trudno zorientować się co ja mam na myśli. xd Jak już zdążyliście wywnioskować po tytule, w poniedziałek minął dokładnie rok odkąd bloguję (rok temu był rok przestępny...to może mija mniej/więcej niż rok...?). Zaczęło się od pingera, a teraz... blogspot, odpowie, blog o mnie i nikt nie wie co jeszcze. W każdym razie, dzisiaj mam zamiar trochę popisać rzeczy typu "jak bardzo się cieszę, że mam blog" i "jak bardzo wam dziękuję". Cóż, bardzo oryginalna to ja nie będę, ale bywa. : p
    Hymm... nie będę się rozpisywać nad moimi początkami. Jeśli jesteś ich ciekawy to zapraszam po prostu do początku bloga. : p Byłam kiedyś zagubioną dziewczynką piszącą jak "pokemon" i pragnącą jedynie komentarzy. I nie wstydzę się tego. Nie kasuję moich starych wpisów. Dlaczego ? Bo to ciągle byłam ja. "Nie wstydziłem się myśleć, że byłem kim jestem" jak mówi fragment wiersza Czesława Miłosza. Bardzo trafny. Mimo, iż cieszę się, że moja osobowość uległa znaczącej zmianie (blogi zmieniają ludzi cholera).
   Nie mam zamiaru się rozpisywać, ale chciałabym serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy są ze mną. Tym, dzięki którym poszerzyłam moje horyzonty. Tym, przez których poczułam się po raz pierwszy (!) akceptowana i lubiana (o ile mnie lubicie, bo wiem, że część mnie nie trawi). Brzmię jak z reklamy Lecha, no ale trudno. : p
    Na dzień dzisiejszy:
               
               *Napisałam 184 wpisów (O.o)
                Odwiedziliście mnie w ciągu tych 367 dni:
                24 596 razy. Zaszaleliście.
                W znajomych ma mnie 140 osób, a obserwuje 134*


I jeszcze tak na koniec - cieszę się, że kliknęłam ten przycisk "Załóż konto". Bez tego nie poznałabym nikogo z was, a jesteście naprawdę wspaniałymi ludźmi. Nie poznałabym Wiktorii, która jest moją najlepszą przyjaciółką (nie bujam, nie używam takiego tytułu nadaremno) z którą mimo różnicy kilometrów (drugi kraniec Polski) udało mi się spotkać. Dziękuję wam wszystkim.

Poniżej macie moje ulubione AMV. Za pierwszym razem jak je obejrzałam to się po prostu popłakałam (ale nie mówcie nikomu, okey? xd). Nieskromnie powiem, że znam wszystkie serie w nim występujące. Poprzez "znam" nie twierdzę, że wszystkie oglądałam. Rozumiecie ? Wracając do początku. Dziękuję, że uczyniliście moje życie lepszym. Nie ściemniam. Blog to jedno z nielicznych jasnych światełek w moim życiu.
A jasnych światełek trzeba się trzymać. Owe AMV chyba najbardziej do tego pasuje. Opowiada w sumie część mojej historii. Kończę gadać, bo już i tak wpis za długi. xdDZIĘKUJĘ. Mam nadzieję, że za rok również będę mogła mieć sposobność napisać taką samą notkę. ^ ^

__________________________________________________________

W związku z ową okazją organizuję konkurs. Więcej szczegółów wkrótce. : 3

(Męcząca was od roku)Shini.

EDIT. Zdjęć dzisiaj nie będzie. Przepraszam. : p
  • awatar szeryf : Wytrzymałam z tobą już prawie 6-7 lat wytrzymam i rok .
  • awatar snowflake.: Jejku...ja za kilka dni będę również obchodzić rok bloga i nie wiem co napisać. Napewno ponad połowa wpisu będzie typu podziękowań i jak to było,mimo że pisałam już nie raz. Kurcze,muszę wymyślić na ten dzień coś bardziej ambitnego niż to co już właściwie pisałam. XD A co do wpisu-dziękuję że mnie nazwałaś najlepszą przyjaciółką. Ja bez ściemniania,mogę stwierdzić że bez Ciebie mogłoby w moim życiu znaleźdź wiele niekoniecznie potrzebnych rzeczy. Bez twojego wspomagania mnie i podnoszenia na duchu z pewnością zeszłabym na złą drogę. Dziękuję Ci za to że jesteś,naprawdę. Masz wszystkie cechy przyjaciółki. I nie masz wielu złych. Napewno jest kilka ,które mi przeszkadzają,ale przecież nie ma człowieka idealnego. A jak na moje życie i środowisko-ty jesteś ideałem. Mamy te same zaintersowania,myśli,a nawet nasze organizmy chorują w tym samym czasie i nie wiadomo co jeszcze (a już ty wiesz XD) . Nie wiem co bym bez Ciebie zrobiła. Jesteś nieodłączną częścią mojego życia. Dziękuję Ci za to.
  • awatar Amaretta102: Cudownie blogujesz :) Z chęcią czytam Twoje wpisy i oczekuję następnych :) Oglądałam Cię już od czasu Monster High do dziś i bardzo się zmieniłaś :) Na pewno na lepsze ;) Życzę Ci, abyś za rok mogła być jeszcze lepsza niż jesteś :) (ale jesteś przecudowna :)
Pokaż wszystkie (8) ›