Wpisy użytkownika Shini's Dolls z dnia 26 lutego 2012

Liczba wpisów: 1

monsterhighobsession
 
Witam. Na wstępie powiem, że jakieś choróbsko mnie rozwala od środka. Mam 37.7, nie mogę oddychać (walnięty katar) i normalnie mi słabo. Ale nie... moja mama i tak każe mi iść do szkoły. Rozumiem jej decyzję, ale i tak wolałabym zostać w domu choć na jeden dzień. Jutro jakieś 3 sprawdziany, a jakże, a ja jak zwykle nic nie umiem. Więc właśnie z tego powodu nie wiem, czy dodam dzisiaj pokój Ghouli. Przysięgam, że się postaram, ale wiecie jak to jest.

A więc, chciałam tylko przedstawić nowe "Fashion Packi" :

Clawdeen:

Clawdeen.jpg


Lagoona:

Lagoona.jpg


Abbey:

Abbey.jpg


Operetta:

Operetta.jpg


Przyznam szczerze, moja opinia jest wyrównana. Zacznę od tego co mi się nie podoba: strój Clawdeen wygląda jak z taniego filmu o disco. Brakuje jeszcze afra. x.x Strój Lagoony: według mnie Lagoona jest taka delikatna, więc powinna mieć jakąś spódniczkę albo sukienkę. A tu kombinezon. Nie przepadam jakoś za bardzo za tym strojem. Okropnie przypomina mi strój dla Barbie. A teraz stroje, które podobają mi się najbardziej ^^: strój Abbey jest ciekawy, ładny i zrobiony w dobrym guście. Najbardziej podoba mi się ten kożuszek. A w stroju Operetty to normalnie się zakochałam. Kocham stylu retro, takie lata 80-90 ;d Są zabójcze. krótka bluzka + długa spódnica w fajne wzory to jest to. xd Najbardziej odpycha mnie ta torebka, no ale cóż. Nic nie może być idealnie. ;D

Tyle.

monsterHighObsession
  • awatar Magu Chan: Dla Operettki jest najlepszy . < 33 To życzę Ci znowu trzeci raz powodzenia jutro . ;) Czemu nie było Cię wczoraj na gg . ?
  • awatar Shini's Dolls: @Madziusia . ♥: bo ten film trwał 3 godziny... x.x Już myślałam, że zwątpię. Przepraszam. ;)
  • awatar Magu Chan: @MonsterHighObsession: Aaa . ;d A teraz wejdziesz . ? ;d Informuj mnie o której na gg będziesz . xd
Pokaż wszystkie (17) ›