Wpisy użytkownika Shini's Dolls z dnia 28 lutego 2012

Liczba wpisów: 2

monsterhighobsession
 
...serię "Roller Maze" ! <brawa> xd


rolki.jpg


Przyznam, lalki ładne, ale jakoś jak je zobaczyłam to nie zareagowałam z takim entuzjazmem jak przy serii  "Dot Dead Gorgeous <czyt.: O jezu! Jakie one są zajebiste! Chce jeee. ;d teraz, kurde no! ^^), przy tych pierwsza myśl: "O już są...". Czyli brak zachwytu. Ze stroju najbardziej podoba mi się Operetta, ale na tym plusy się kończą. Myślę, że jakby były pokazane bez tych kasków można by było lepiej obejrzeć ;3 więc tak: Operetta podoba mi się najmniej, a reszta na równi. Zależy na co patrzeć. Np. u Frankie podobają mi się włosy i makijaż, ale przy sukience nie zaszaleli. Lagoona wygląda bardzo podobnie jak z serii Skull Shores, tyko ma krótsze włosy, więc zaskoczenia nie ma. Chyba najbardziej podoba mi się Ghoulia. ^^ Teraz jak tak patrzę, to gdyby jej zdjąć okulary, to w tych kucyczkach, różowym kasku w kształcie mózgu i kolorowych wrotkach, wygląda bardzo, ale to bardzo ładnie ;3 Więc chyba to mój faworyt. ^^ A wam jak się podobają ?

*Zawsze zapominam o tym napisać. Jak zdjęcia są za małe to proszę kliknąć i od razu będą bardziej widoczne*

Zasady konkursu już niedługo!

I jeszcze takie drobne pytanie: Chcecie cykl pod tytułem "Potworne talenty" ? Polegać to będzie na tym, że będę dodawać wpisy ze zdjęciami i pracami osób, które bardzo podziwiam, w sensie Monsterowym. Będą arty, przeróbki lalek i wiele, wiele więcej. Mam dużo do zaoferowania ^^.

Jutro mini-sesja Ghoulii. ; )

Tyle.

MonsterHighObsession
  • awatar errorchan: Ta seria jakoś mało ciekawa. Frankie ma ładną fryzurkę. Bardzo chętne zobaczę cykl " Potworne talenty ", oby było dużo repaintów :)
  • awatar HellRose: Frankie wygląda przyzwoicie, ale seria sama w sobie nie powala :) Chętnie popatrzę na ''Potworne talenty".
  • awatar Shigatsu_Dolls: Zgadzam się z Paniami powyżej ;) Również chętnie popatrzę na "Potworne talenty".
Pokaż wszystkie (16) ›
 

monsterhighobsession
 
Miałam dodać te zasady w piątek, ale skoro nie mam co teraz robić, więc ogłaszam konkurs! <brawa> ;D Miał być z okazji 100 dni i 5000 odwiedzin, a już 6771/121. xd A więc oficjalnie:

1. Na konkurs zgłaszamy pracę o tematyce "kwiaty". Zdjęcia o innej tematyce zostają automatycznie odrzucone. Główna myśl przewodnia: "Lalki są takie delikatne. Zupełnie jak kwiaty". Wymyśliłam ten slogan jak oglądałam zasuszone róże mojej siostry. Wyjaśnienie: zbliża się wiosna (mimo iż u mnie pada śnieg xd), więc temat taki, a nie inny. Moim celem jest ukazanie delikatności kwiatów, które osobiście uwielbiam, oraz lalek. Zdjęcia mają być lekkie i przyjemne dla oczu. Najlepiej, żeby kwiaty były żywe, jednak innymi też nie pogardzę. ^^ Rodzaj nie ma znaczenia.

2. Przewidywane są nagrody, więc proszę się postarać. Mile widziana jest dobra jakość zdjęć.

3. Na zdjęciu może być więcej niż jedna lalka, oczywiście. A rodzaj lalki - bez znaczenia. Lalka to lalka, każda inna, piękna, lecz są pod taką samą nazwą. Mogą być monsterki, pullipy, dale, buyle, etc.

4. Udział w konkursie mogą brać tylko osoby posiadające konto na pingerze lub ewentualnie blogspocie.

5. Zgłaszamy się pod tym postem. Jednak: UWAGA! Jeśli decydujesz się brać udział w konkursie, musisz wysłać mi na prywatną wiadomość link do wpisu na blogu ze zdjęciem. Ja nie będę latać po parunastu blogach i szukać zdjęcia. No ludzie.

6. Żeby wsiąść udział, nie trzeba mnie mieć w znajomych, bądź obserwowanych, chociaż wcale się nie pogniewam. ^^ To jest osobisty wybór, kogo blog się ogląda.

7. Głosowanie przeprowadzi bezstronne jury. Nie zrobię głosowania publicznego, gdyż wiele osób, uwielbia wysyłać wiadomości typu : "hej, zagłosujesz na mnie w konkursie u [...] To dla mnie ważne, proszę" U mnie czegoś takiego nie będzie, gdyż, jak już wspomniałam, przewidywane są nagrody, a ja nie mam zamiaru dawać nagrody osobie, która została wybrana przez prośby. Sorry to u mnie nie przejdzie. -.-'

8. Przewidywana jest nagroda-niespodzianka dla osoby, która zajmie I miejsce. Nic nie obiecuję, ale mogę obiecać, że się postaram coś wykombinować. ^^ Prawdopodobnie będzie to broszka z filcu mojego wykonania lub mojej siostry (jak się zgodzi xd). Jeśli zwycięzca zechce coś innego, mogę załatwić to wedle moich możliwości. Mogą być jakieś pierdoły do szycia, szafeczki dla lalek takie jak np. są w empiku). Nagroda nie będzie przekraczać 15 zł z przesyłką. Myślę, że to sprawiedliwie. A i jeszcze jedno. 15 zł to jak na nagrodę sporo, więc jeśli nie będzie ani jednej satysfakcjonującej pracy, nagrody nie będzie. Przykro mi, ale ja nie będę płacić za byle co. ^^

9. Macie dużo czasu, bo zaczynamy od 18:50 28 lutego (dzisiaj) do 16 marca. 17 marca pojawi się lista osób biorących udział. ^^ Wyniki prawdopodobnie 18 marca. Czas mogę przedłużyć o tydzień i wtedy automatycznie wszystko się przesunie.

Trochę inspiracji z LoveIt, żeby zachęcić to działania ; >

1c1177bbf7ec7f91acd0eb1.jpeg


6f9c9edce44d6ca5f2db67c.jpeg


2047d4bd60c2d476f64b6cb.jpeg


47834f529cba7b25e0d649c.jpeg


a030f5f03794f896f040509.jpeg


ee4fa2b552d7e942c1325db.jpeg


f3069a04b2f878c1c17fd5d.jpeg


Nie jestem za kopiowaniem zdjęć z LoveIt, ale nie miałam niczego przygotowanego, żeby dodać ; ]  

Wszystko jasne ? Jak tak to serdecznie zapraszam. Jest dużo czasu. ^^ Wszelkie pytanie na prywatne wiadomości. ;3

Tyle.

Jeszcze raz zapraszam. :D

MonsterHighObsession

*PS. Wiem, dużo do czytania, ale czyta się ten tekst chyba z łatwością. Jeśli jednak są tu takie leniwe osoby, którym się nie chce czytać, to proszę napisać, to przygotuję wersję skróconą. ^^*
  • awatar gość: ahahaha. Z filcu :D hahaha
  • awatar Shini's Dolls: @gość: masz coś do broszek z filcu ? -.-' to jakie dla ciebie powinny być broszki ? Nie bierzesz udziału - nie dyskutuj ze mną o nagrodzie. ; p
  • awatar gość: Bo śmieszą mnie nagrody z filcu. Lepsze byłby koraliki, jarzębina w jesieni, albo mamona, zabawki, lalki. A filc ? każdy sam może sobie z tego zrobić.
Pokaż wszystkie (23) ›