Wpisy użytkownika Shini's Dolls z dnia 26 marca 2012

Liczba wpisów: 2

monsterhighobsession
 
Chciałam na początku wszystkich serdecznie przeprosić, za niedotrzymywanie słowa. Sama osobiście to tępię, ale w wyjątkowych przypadkach to co innego. I myślę, że właśnie teraz mam ten "wyjątkowy przypadek". Przepraszam za to, że mówię "wyniki już jutro", a wyników nie ma. Po prostu nie wyrabiam. Cały weekend nie miałam dostępu do komputera przez naukę, a i tak nie zdążyłam, więc dzisiaj, za zgodą mamy xd, poszłam sobie na wagary. Nie lubię tego gdyż potem jest dużo do nadrabiania, ale nie miałam wyboru. W niedziele 2 godziny spędziłam na próbie i 2 godziny na spektaklu (gram w teatrze amatorskim), więc już totalnie nie miałam nawet czasu dla siebie.

Wobec wszystkiego powyżej, zawieszam blog na ten tydzień. Oczywiście nadal będę komentować i odwiedzać wasze blogi, a może nawet dodam jakiś wpis, ale na razie muszę sobie odpuścić. Mam nadzieję, że rozumiecie. Wrócę w... piątek ? Zobaczę.

MonsterHighObsession
  • awatar gość: sratatata ale głupie tłumaczenie już nigdy nie wejdę na tego twojego bloga bo to jakaś ściema
  • awatar snowflake.: Rozumiem cię doskonale.Musisz ogarnąć kilka spraw w swoim życiu a przedewszystkim naukę.Mam nadzieję że z nauką wszystko będzie dobrze,poradzisz sobie i że już nie będą cię aż tak "gnębić".Dobrze że mama zrobiła ci trochę wolnego,na takich obrotach to się człowiek nie wyrabia.No to pozdrawiam :3
  • awatar Hatsu.: Rozumiem Cię... A więc do zobaczenia kochana, wracaj do naj jak najszybciej ^^
Pokaż wszystkie (10) ›
 

monsterhighobsession
 
Czekam sobie na siostrę, żeby mnie na obiadek wzięła, więc korzystając z minutki (dosłownie) czasu, postanowiłam szybko zgłosić się do Candy u ` Coco . (egzotic.pinger.pl)


a.jpg


b.jpg


Dobra. Nie mogłam się powstrzymać na widok tych Converse'ów. ; >

MonsterHighObsession
Pokaż wszystkie (9) ›