Wpisy użytkownika Shini's Dolls z dnia 13 kwietnia 2012

Liczba wpisów: 1

monsterhighobsession
 
Coraz częściej myślę :"mam dość". Nie dość, że aktualnie mam życiowy chaos, którego nie jestem w stanie posprzątać, to jeszcze ludzie, którym najwyraźniej nie wystarczyło niszczenie mojego realnego życia, powoli niszczą też moje internetowe. Mówię tutaj ogólnie. Wylewam z siebie siódme poty, żeby zdążyć z nauką, obowiązkami i wieloma inny rzeczami.
A jak zdążę to zamiast chwilę odpocząć wchodzę na pingera i staram się chociaż przeczytać wasze wpisy. Aleee nie. Wy dodatkowo musicie na mnie narzekać i mnie irytować. Już nawet nie powiem, że nawet zaczęto mnie wyzywać. Blog miał być dla mnie odpoczynkiem od brutalnej rzeczywistości, a tak naprawdę jest kolejnym utrapieniem. Nie chcę dodawać wpisów na przymus. Tylko jak będę chcieć. I ludzie, już nigdy więcej nie napiszę, że "może" coś dodam, bo potem są wonty, że nie dodałam. No patrzcie jaka ja jestem okropna. Nie będę spać po nocach tylko po to żeby ktoś sobie przeczytał wpis. Miło. Zaczynam poważnie się zastanawiać nad zamknięciem bloga. I nie, nie mówię, że jest to pewne, to tylko myśl.

Może i się nie postarałam z tym pokojem, ale już chyba muszę go dodać jeśli chce spokojnie przespać noce.  -.-

*Pokój Abbey*

A - Abbey
J - ja. ;d

6.jpg


A: Witajcie. Nazywam się Abbey i jestem...
J: Masz tylko opisać swój pokój, a nie pisać biografię kochana. ; p
A: No przecież kazałaś mi się przedstawić!
J: Dobra, dobra, mów. ;D
A: <lekko nadąsana> No więc, oto mój  zimowy pokój.

A: Tutaj jest moje łóżko zrobione w 100% z prawdziwego futra. Jest miękkie i cudowne. Dodatkowego uroku dodaje mu mała zielona poduszka. ^^

1.jpg


A: Tutaj jest moja szafa. Nie ma w niej za dużo ubrań, ale jest naprawdę dobrym uzupełnieniem pokoju.
J: <pełna dumy> Ja ją zrobiłam. : 3
A: Tak, tak.. obok stoją sanki, a za nimi narty. Jak wiadomo, uwielbiam sporty zimowe. ^^

2.jpg


3.jpg


A: Tutaj ostatni element pokoju. Moje biurko. Mój ulubiony mebel xd. Zawsze leży tam tabliczka czekolady i gorące kakao <33. Oprócz tego mój lakier do paznokci, kubeczek z kredkami oraz notes. : D
4.jpg


J: A oto cały pokój Abbe. Nie jest on wielki, ale, moim zdaniem, przytulny. ^.^ Abbey zapomniała dodać, że na głównej ścianie ma swój portret, a za wielkim oknem nad łóżkiem roztacza się cudowny, górski krajobraz.

5.jpg


A: No to wszytko. Mam nadzieję, że wam się podoba mój pokój. ; )Cały czas myślę nad zmianą nazwy, o ile zostanę na pingerze. Mam parę nowych pomysłów, którymi się z wami podzielę jak sobie przypomnę. np. DollsParadise, TheLandOfDolls... i wiele innych. Myślałam też o nazwach niespokrewnionych z lalkami. Takie jak mają np. Hell Rose, Ruda Mysz, Moka. Jak pomyślę to dam wam znać.

MonsterHighObsession
  • awatar Ms. Blonde ♥: uwielbiałam kiedyś robić takie rzeczy :d
  • awatar Hatsu.: Nie które pokemony są naprawdę irytujące -.-'
  • awatar Sandra<3: łaaa.:oo skąd wzięłaś te sanki?. xD bardzo podoba mi się pokój.:)
Pokaż wszystkie (23) ›