Wpisy użytkownika Shini's Dolls z dnia 27 kwietnia 2012

Liczba wpisów: 2

monsterhighobsession
 
Jak zwykle obiecałam kiedy indziej, a dodam jak zazwyczaj z opóźnieniem. Sama załamuję się nad sobą. Ja jestem walniętą perfekcjonistką, więc zanim coś zrobię to będę ze 100 razy to przekładać, aby mieć czas to zrobić idealnie. Bez przerwy na siebie narzekam. ; p I przez to mam okropne zaległości. Z jakieś 20 zeszytów do przepisania. Miło. Dwie nie zaliczone biologie (trudno się dziwić skoro na każdej lekcji jest sprawdzian -.-), angielski, religia, i wiele innych. Ogarnijcie, że już mam powiedziane, że całe wakacje wkuwam historie, żeby zostać laureatem i nie pisać gimnazjalnych. ; p Ale znając życie i tak będę chciała pisać tylko po to, żeby się sprawdzić. Chyba op prostu jestem urodzonym kujonem. ^^ Mam nadzieję, że to wszystko po prostu pomoże mi w przyszłości.

Dobre biadolenie od rzeczy raz na jakiś czas potrzebne. Tylko tutaj nie jestem niewidzialna. Dzisiaj na próbie teatralnej ominęli moją kwestię, bo "o mnie zapomnieli". Ludzie mają mi za złe to, że często krzyczę, ale inaczej mnie nie zauważają. Mogłabym stanąć na środku klasy i krzyczeć "W szkole jest bomba!", a i tak nikt by nie zauważył. -.- Milutko.

Kurde, już naprawdę się rozpisałam. jeśli przeczytałeś co jest powyżej to zasługujesz na gratulacje. ; >

Dobra teraz "główna atrakcja" tej notki. Czyli sesja w plenerze. Miałam w przygotowaniu aż trzy lalki, ale i tak sfotografowałam tylko jedną. Dlaczego ? Kocham mój las, ale wchodzić do niego lubię tylko w zimie. Teraz jest tak dużo kleszczy, że można zwątpić. Jestem dosyć twardą dziewczyną i byle pająk mnie nie przeraża, ale jak koło mnie (ok. 1m ode mnie) prześlizgnął się mały wąż (naprawdę u mnie w lesie są węże! xd Takie małe i oczywiście nie jadowite [chociaż chapsnąć potrafią]), to naprawdę dostałam mini zawału i jedyna myśl "wychodzę!" ;D. No i oczywiście zabrałam torbę i krokiem Jack'a Sparrow'a uciekłam z lasu. XD Haha nie przedłużając, oto wykonane zdjęcia <kliknij = większe zdjęcia w lepszej jakości> :

1.jpg


2.jpg


3.jpg


4.jpg


5.jpg


6.jpg


7.jpg


8.jpg


9.jpg


Zdjęć nie ma dużo, gdyż Ghoulia co chwilę się wywracała i tonęła w gąszczu kwiatów. ;D

A teraz trochu moich "artystycznych" zdjęć ;d :

a.jpg


b.jpg


c.jpg


d.jpg


e.jpg


f.jpg


Ja nie jestem do końca zadowolona, ale ocenę zostawiam wam. : D

Dolls are my obsession
  • awatar snowflake.: Super Badrycjo! : D Ładny rower . xd Wejdź na gg ,bo jak przyszłam to wyszłaś D:
  • awatar pinkusek: Oo niżle się rozpisałaś, a zdjecia śliczne, ghou jest bardzo fotogeniczna ^^
  • awatar Zakmnięta: Przeczytałam wszystko :P A patrząc na zdjęcia poczułam powiew lasu : O
Pokaż wszystkie (11) ›
 

monsterhighobsession
 
Shini's Dolls: Haha znowu zmieniłam nazwę. Nie mogę. : D Ale chciałam jednowyrazową, bo niektórzy mieli wąty. xd Podoba się wam nowa nazwa ? Ale i tak myślę, że zmienię. XD Tylko jeszcze nie wiem na co. Chciałam na "Wonderland.", ale niestety ta nazwa jest zajęta. -.-. Uważam, że olśnienie przyjdzie nagle i niespodziewania. Na razie czekam, a wy możecie oglądać mój blog pod nową nazwą: Imagination. co oznacza dosłownie z języka angielskiego : "Wyobraźnia". ;D To jest to jedno słowo, którym mogłabym opisać samą siebie. : 3

Imagination.
  • awatar DraculauraVampire: Nazwa dobra,odzwierciedla charakter twojego bloga ;)
  • awatar ♫ Aℓice ♪: Bardzo fajna nazwa! :D
  • awatar Screen.: Super nazwa,i oddaje twój blog superowo
Pokaż wszystkie (6) ›