Wpisy użytkownika Shini's Dolls z dnia 1 maja 2012

Liczba wpisów: 1

monsterhighobsession
 
Biorę udział w zabawie. Huhuhu. xd Lubię zabawy. : D Taak, sensownie. Ale po prostu, nie mam jakoś ochoty nic pisać. D:

1.Jaki masz teraz nastrój?
Po raz pierwszy od bardzo dawna mogę powiedzieć, że jestem teraz szczęśliwa. Te wszystkie małe czynniki jak np. słoneczko wpływają na mnie pozytywnie. Przede wszystkim mogę sobie wreszcie bezkarnie poleniuchować ^^.
2.Co wpływa na ten nastrój?
Wszystko. Słońce, moja mama i siostra, pies, kwiatki na drzewach. Świat.
3.Czy słuchasz teraz jakiejś piosenki ? jeśli tak to jakiej?
Przesłuchuję teraz piosenki znalezione u Isabelli (dracucandace.pinger.pl/) xd Ale jeśli mam podać jakąś, którą ostatnio często słucham to:

oraz wszystkie piosenki z Kuroshitsuji < 33 i inne japońskie piosenki. Mam taką playliste i co chwile leci inna. ;D Kiedyś zrobię taki mały seansik. Chodzi za mną jeszcze jedna piosenka, ale jest tak świetna, że dam ją w zupełnie odrębnym wpisie.

4.Jeśli spotkałabyś wróżkę która spełni twoje 3 życzenia(ale fajnie :3) co byś sobie zażyczyła/życzył ?
Żeby moja rodzina była wreszcie szczęśliwą rodziną, może nie taką jak z obrazka, ale chociaż. Żebym miała w przyszłości pracę, która będzie sprawiała mi dużo przyjemności. I żebym wreszcie spotkała JEGO, kimkolwiek on jest. Na równi jeszcze chciałabym: być dobra w czymś pożytecznym, gdyż jak na razie nic mi nigdy nie wychodzi. I przede wszystkim: chciałabym być już na zawsze szczęśliwa. I chyba to jest jedno główne życzenie zastępujące te wszystkie trzy. ^^  
5.Co Cię jebło żeby założyć pingera? : D
Gdy zafascynowałam się Monster High, to oczywiście google poszły w ruch. I trafiłam na pingera, który jeszcze nie był aż tak, za przeproszeniem, zeszmacony. I wtedy pomyślałam : W tym mogę być dobra!- no i założyłam. : D

6.Czy uważasz się za popularną blogerkę?
No chyba Cię powaliło. Jak ja sobie pomyślę, że zostałam nazwana "popularną", to zastanawiam się, co ludzie pili gdy to mówili. A może po prostu mam mało pewności siebie. Pewnie tak. Wnioskując: ja się za popularną nie uważam.
7.Co widzisz w lalkach kolekcjonerskich?
Lalki kolekcjonerskie są po prostu piękne od stóp do głów. Kręci mnie w nich (kurde, jak to zabrzmiało xd)  możliwość robienia z nich aż tylu rzeczy: zmienianie wigów, oczów. Szycie dla nich i fotografowanie ich urody.
8.Czy uważasz że przyjaźń internetowa może przetrwać?
Jeszcze się pytasz ? Moje gadu zamieniło by się w pustynię, jakbyście do mnie nie pisały! : D Uważam was za najlepszych przyjaciół, gdyż dzielicie ze mną naszą pasję i zawsze jesteście gotowi mnie wysłuchać. ;d

Wszyscy Ci, których chciałam zaprosić, już wzięli udział, więc zapraszam wszystkich tych, którzy nie wzięli udziału. xd

Imagination.
Pokaż wszystkie (12) ›