Wpisy użytkownika Shini's Dolls z dnia 27 lipca 2012

Liczba wpisów: 2

monsterhighobsession
 
Nie będę pisać znowu tego, co już wszyscy napisali, bo po co powielać schematy ? I tak pewnie połowa tych dzieci nie zdaje sobie sprawy, że nasze słowa są kierowane do nich. A szkoda.

ruda-mysz.blogspot.com/2012/07/moda-na-pullipy.html - wydaje mi się, że Ruda wyraziła wszystko, co chciałabym powiedzieć.

Moje zdanie wyrażam głównie w komentarzach, ale może  przytoczę tu fragment w którymm szczegolnie się wypowiadam:
Do KittyKathy (angel590.pinger.pl/)
"szczerze ? Nigdy nie chciałam wojen, staram się być miła i po porstu nie komentować, jak coś takiego raziło mnie w oczy. Jednak miarka się przebrała. Ślepe szaleństwo w pogoni za sławą i uznaniem jest po prostu chore. Ja nie wiem, w jakim świecie żyją te dziewczynki (gdyż w większości chodzi o nie) i ich rodzice. Podobno mamy kryzys, a one na pstryknięcie palca dostają taką lalkę ? Niech chociaż same na nie zarobią to może nauczą się odrobiny odpowiedzialności i umiejętności dbania o taką lalkę. Czas zacząć tępić te szkodniki niszczące dobrą sławę lalek kolekcjonerskich, bo jak nie, to szybko zacznął się "mnożyć" i już nie będzie się dało ich powstrzymać. Niestety, część z nas się po prostu poddaje. Jeszcze chwila i zniknął wszytskie portale na które możemy wchodzić, aby dzielić się naszą pasją. Myślę, że jak wszyscy "uciekną" na blogspota, to za niedługo ta "zaraza" się tam przeniesie. : p "

Na razie pozostaje chyba tylko się modlić, aby zaczęła ta "plaga" zanikać.

Jeszcze raz zachęcam do zajrzenia tutaj: ruda-mysz.blogspot.com/2012/07/moda-na-pullipy.html - zapraszam wszystkich tych, którzy to czytają.

WE ARE NOT BARBIES !.jpg


I..hymm.. prostest naszych lalek. : p

Shini.
  • awatar pinkusek: To mnie poprostu roz*ierdala mousepu.pinger.pl/ tu wyraziłam wszystko co myśle na ten temat.
  • awatar Natchiko: No ja myśle że ta plaga się wkoncu skonczy..Oby..
  • awatar gość: Zgadzam się w 100%. Ja również mam dosc czytania kolejnych postów typu "Pomóżcie mi wybrac Pullipka ;*" lub "Dostanę lalę MH, jaką wybrac?". To nie są lalki do zabawy i czas najwyższy, żeby te dzieci to zrozumiały. I też wydaje mi się to dziwne, żeby odpowiedzialny, myślący rodzic na pstryknięcie palca powiedział: "Oczywiście, kochanie, kupimy ci lalkę za 600 zł!". Miejmy tylko nadzieję, że te dzieci zrozumieją, że posiadania Pullipa nie zrobi z nich sław, a z ich zdjęc idealnych oraz, że ta "moda" się skończy, bo to zaczyna się robic nudne. Sama mam Pullipa, także podpisuję się pod tym protestem.
Pokaż wszystkie (11) ›
 

monsterhighobsession
 
Biorę udział w zabawie pt. "Bardzo lalkowy sierpień". Sam pomysł zabawy bardzo mi przypadł do gustu. ^ ^ Więcej: lalkami.blogspot.com/(…)photo-challenge.html…

bardzo lalkowy sierpin 2.JPG


Wszystkich zapraszam. ; )

Shini.
  • awatar Amaretta102: Powodzenia :) I z chęcią wezmę udział :)
  • awatar Isabeℓℓα: Pierwszy temat to chyba twój ulubiony "Herbata" ;P
  • awatar Shini's Dolls: @Isabeℓℓα: drugi. ^ ^
Pokaż wszystkie (5) ›