Wpisy użytkownika Shini's Dolls z dnia 26 sierpnia 2012

Liczba wpisów: 1

monsterhighobsession
 
Dziś jest 26 sierpnia. Pewnie zastanawiacie się po co piszę wam jaki dzisiaj jest dzień. Wiktoria już trochę zniszczyła mi niespodziankę, ale... obiecałam sobie dodać wpis to dodam. ^ ^

*26 sierpnia* (kilka ciekawostek):

- imieniny obchodzą : Adrianna, Aleksander, Dobroniega, Fortunat, Hadrian, Hadriana, Ireneusz, Joanna, Konstancjusz, Maksymilian, Maria, Natalia, Sandra, Symplicjusz, Symplicy, Teresa, Wiktorian, Wiktoriana, Wiktorianna, Wirzchosław i Wirzchosława.(jest takie imię ? O__o)

- 26 sierpnia jest 238 dniem w roku. Do końca roku pozostało 127 dni. ^ ^

- Filipiny, Namibia - w tych krajach obchodzony jest dziś Dzień Bohaterów.

- a no i 14 lat temu przyszło na świat małe dziecię, którego nikt nie podejrzewał, że wyrośnie na taką idiotkę. Tak to ja. : 3

- wybrałam najciekawsze moim zdaniem, ale więcej faktów: pl.wikipedia.org/wiki/26_sierpnia

A więc tak. mam urodziny. Przyznam szczerze - nie przepadam za tą okazją. : p Denerwuje mnie śpiewanie "sto lat" i fakt, że wszyscy są dla Ciebie nienaturalnie mili. Jednak, po dzisiejszym dniu moja opinia uległa nieznacznej poprawie. Wiem, zabrzmi to ckliwie, ale jak przeczytałam od was życzenia... cóż, łezka się zakręciła. Dlatego wpis piszę głównie po to, aby wam podziękować. Za życzenia, za to, że chociaż wy akceptujecie mnie, idiotkę wrodzoną (naturalną blondynkę. xd) oraz za to, że czytacie to co tutaj wypisuję.  

A więc tradycyjnie: STO LAT DLA MNIE! xd


318ea653b8fad06ea6f5327.jpeg


Shini.
  • awatar teenager in love: Chcecie dostać darmowe pudełko pełne kosmetyków?! Jeśli tak to wystarczy, że wejdziecie w poniższy link i zarejestrujecie się na danej stronie. shinybox.pl/?ref=ff3dde8 Serdecznie zapraszam!!!
  • awatar snowflake.: KOCHAM CIĘ. C:
  • awatar szeryf: A odnośnie twoich urodzin czy ktoś ma dla Ciebie prezent (ja mam 4) XD
Pokaż wszystkie (11) ›