Wpisy użytkownika Shini's Dolls z dnia 1 września 2012

Liczba wpisów: 2

monsterhighobsession
 
Pewnie już dawno zauważyliście, że nie dodaję zdjęć z "Bardzo Lalkowego Sierpnia". Cóż, przegrałam walkę z lenistwem i oficjalnie mówię, że rezygnuję. ; d Zabawa jednak bardzo mi się podobała i mam nadzieję, że to nie ostatnia tego typu. ^ ^

Z góry przepraszam tych, którzy liczyli na więcej zdjęć.

Cały czas zapraszam do kupowania czapek (monsterhighobsession.pinger.pl/m/14375716/czapki) po obniżonej cenie. : 3

Shini.
  • awatar Chocolett: Szkoda, że rezygnujesz :( Ale cóż... mam nadzieję, że w takim razie szybko dodasz jakąś sesyjkę ;)
Pokaż wszystkie (1) ›
 

monsterhighobsession
 
Tytuł mówi sam za siebie. : D Biorę udział w losowaniu u Trufli.(yumenochikara-plastic.blogspot.com/(…)candy-u-mnie.…) (ah, to przyzwyczajenie xd).

trufla.jpg


Wszystkich serdecznie zapraszam! : D

Shini.
  • awatar Lovelution...♥: Mam dla ciebie pytanie, masz 18 lalek Monster High czy nawet więcej. Od niedawna dostałaś Pullip Alice Du Jardin (Annabell), od tego czasu zajmujesz wyłącznie tą lalką, choć masz ich osiemnaście. Pomyśl, jeśli jedna lalka Monster High kosztuje 100 zł lub nawet więcej, to pomnóż sobie 100 razy 18 to 1800 zł, tyle wydałaś na te wszystkie lalki a używasz teraz tylko jednej, ja bym to uznałą za "wyrzucone pieniądze". Przepraszam, nie chcę się wtrącać. Jeśli źle mówię to możesz skasować ten komentarz.
  • awatar gość: zgadzam się z Lovelution...♥
  • awatar Sherlock.: @Lovelution...♥: Patrycja odpowie Ci dokładniej, ale wydaje mi się, że wciąż ma sentyment do tych lalek, wiążą się z nimi wspomnienia związane z założeniem jej bloga. Jeśli będzie miała taką potrzebę to je zostawi na półce i będą sobie stały, a może będzie chciała je sprzedać? To jej kwestia wyboru. A tak w ogóle to wydaje mi się, że takie sprawy wysyła się bezpośrednio do właściciela minibloga (w wiadomości prywatnej), a nie wypisuje się na oczach wszystkich ;p Taka rada na przyszłość.
Pokaż wszystkie (8) ›