Wpisy użytkownika Shini's Dolls z dnia 15 września 2012

Liczba wpisów: 1

monsterhighobsession
 
... jest okropne. Niby nic nie robię cały dzień, ale jak tylko mam wziąć się za coś pożytecznego to od razu mam pełno rzeczy do roboty. Miałam się dzisiaj trochę pouczyć. I co ? No jak widać - siedzę i piszę. Ehh.. załamałam się sama nad sobą.

Co do powyższego i nie tylko: wpisy są rzadko. PO części dlatego, że jak tylko mam wolne to nic mi się nie chce. A na tygodniu to jak wejdę na komputer przed 20 to jest wyczyn. Mam tyle nauki, że sama się dziwię, że jeszcze żyję. Dodatkowo zostałam przewodniczącą mojej jeszcze bardziej leniwej ode mnie klasy oraz organizatorką otrzęsin dla pierwszych klas gimnazjalnych. Tak wiem, mogłam odmówić. Ale wszyscy co mnie znają wiedzą, że zapewne dostałabym białej gorączki jakbym się tym nie zajęła. Lubię mieć wszystko pod kontrolą i, przyznam, lubię mieć na wszystko wpływ. Taka już jestem. A później marudzę. Kurde, ale ja mam denerwujący typ osobowości.

Jeszcze co do nauki - wiem, jest ważna, ale myślę, że dwa sprawdziany z jakże ukochanej przeze mnie matematyki to już przesada. Sprawdziany. Nie kartkówki czy pytaniny. Sprawdziany, a jeden jest z całej pierwszej klasy. Do tego dochodzi pytanina z fizyki z pierwszej gimnazjum, sprawdzian ze stolic Afryki, kartkówka z historii i.. coś tam jeszcze, ale aktualnie nie pamiętam, cóż to mogło być.

Jeśli przeczytaliście to, co jest powyżej i nie usnęliście - szczere gratulacje. A teraz ciekawsza część: jeszcze raz ktoś zacznie marudzić, zrzędzić, że nie dodaję wpisów, że nie ma akurat tego o czym ktoś chciałby poczytać, przysięgam - uduszę. Mój blog, piszę o czym chcę, kiedy chcę. Wy go czytacie z własnej woli - mi łaski jakiejś nie robicie.

No. Pozrzędziłam, ponarzekałam, przy okazji lekko opierdzieliłam. Już mi się humor polepszył. xd

Tak więc, po tym jakże długim i nudnym wstępie - zapraszam na zdjęcia. Bez żadnego tematu czy przekazu. Po prostu Bell.

2.jpg


3.jpg


4.jpg


5.jpg


6.jpg


7.jpg


8.jpg


9.jpg


10.jpg


11.jpg


I tak dodatkowo. : D

1.jpg


12.jpg


Wiem, wszystkie zdjęcia wyglądają tak samo. Stare nawyki. : p jak tylko zamówię obitsu to pozowanie Annabell ulegnie zmianie.

Co sądzicie ? Mnie się wydaje, że robię średnie zdjęcia. Cóż, cały czas się staram. Jak na razie to musi wystarczyć.

Shini.

PS. Dla wszystkich z listy "dodaj MH!!!!![pierdylion wykrzykników dalej] czemu nie dodajeesz ?" - upragnionych zdjęć wyczekujcie jutro. Są w tym samym stylu co te dzisiejsze. : d Poprzez "wypatrujcie" nie twierdzę, że na pewno będą. Stwierdzam tylko, że to prawdopodobne.
  • awatar Chocolett: Bell cudnie wygląda w tym wigu *w* I ma ślicze ubranka :) Sama zrobiłaś? Jak tak, zatrudniam cię do roli mojego nauczyciela xD
  • awatar snowflake.: Nie dajcie się zmylić poważnym tonem tego wpis. Naprawdę jest żywa i tańczy disco pogo przerabiając ze mną tą piosenkę na temat o koteczkach w piwnicy i dławiąc się dżemem. Ona chce was tylko zmylić ,że jest niby taka sucha...: 3
  • awatar Shini's Dolls: @Cullenka: niestety jestem tragicznym krawcem. xd Bluzka pochodzi od jakiejś lalki, chyba Moxie Girl, a spodnie wykonała dla mnie errorchan. : d
Pokaż wszystkie (21) ›