Wpisy użytkownika Shini's Dolls z dnia 14 stycznia 2013

Liczba wpisów: 1

monsterhighobsession
 
A więc wróciłam zdrowa fizycznie, psychicznie już nie tak dobrze. : p Póki co, czekam na wyjaśnienie pewnego kłopotliwego zajścia przez które ani dzisiaj, ani jutro nie będzie mnie w szkole. Ehh... życie.

W każdym razie obiecałam niespodzianki po powrocie, a miałam na myśli naprawdę ciekawe niespodzianki. Pierwszą jest praca nad nowym blogiem - czystko animowo-mangowym. Gdy tylko wszystko skończę, oczywiście dam linka i nie będę na blogu lalkowym męczyć was moim byciem psychopatycznym otaku. : 3

A teraz, druga niespodzianka. Ta, na którą wszyscy czekali. Otóż po powrocie do domu czekały na mnie aż TRZY paczki. W jednej były rzeczy od Tamashire ♥ (operetta124.pinger.pl/) - chipy i ubranka, których na razie nie będę pokazywać. ^ ^ W następnych dwóch - nowy wig (wreszcie XD) oraz Annabell... z założonym obitsu! W paczuszce były również przecudowne ubranka - za to wszystko serdecznie dziękuję errorchan (errorchan.pinger.pl/). Ma talent, bo ubranka zapierają mi dech w piersiach. Jeszcze raz dziękuję. ;)

W każdym razie, szybko założyłam Bell nowego wiga i ubrałam w prześliczne stroje i... miłość. Wygląda jak zupełnie inna lalka. Jest moim zdaniem prześliczna. Pewnie wielu czytających stwierdzi, że wygląda mało oryginalnie, gdyż  taki wig i takie oczy mają wszystkie lalki z tego modelu. Trudno. Mi się podoba i właśnie w takich włosach ją widziałam oczyma wyobraźni. Mam dla niej jeszcze nowe chipy, ale skutecznie powstrzymuję się od założenia ich. Zobaczę jeszcze. W każdy razie - oto nowa odsłona Annabell :


2.jpg


3.jpg


6.jpg


4.jpg


5.jpg


7.jpg


Zdjęcia takie sobie, ale nie dołożyłam do nich żadnej obróbki (leń) więc nie jest źle. : D I co sądzicie ? No i pytanie - czy ktoś zauważył jeszcze jedną zmianę u Annabell ? ^ ^

Tak poza tematem - to już mój dwusetny wpis!

3865_30bb.jpeg


Bardzo się z tego powodu cieszę. : 3 Napisałam aż tyle wpisów i wiecie co ? Wcale nie mam dosyć. ^u^

Shini.

EDIT: Wszystkiego najlepszego w moje święto - Dzień Samotności. : 3 A więc, wszystkim samotnikom życzę dobrego. ^ ^
Pokaż wszystkie (23) ›