Wpisy użytkownika Shini's Dolls z dnia 21 stycznia 2013

Liczba wpisów: 1

monsterhighobsession
 
Zanim przejdę do właściwej części wpisu (tak, będą zdjęcia XD), chciałabym przeprosić za tak rzadkie dodawanie wpisów. Oczywiście mam wytłumaczenie - zbliża się koniec semestru, więc muszę ciężko pracować, a raczej - starać się mniej obijać. Jak na złość ferie mam jako ostatnia (11 lutego - czekam!), więc muszę tylko psychicznie wytrzymać do 31 stycznia i będzie dobrze. Póki co, w szkole mam ogólnie nie ciekawą sytuację - w związku z paroma wydarzeniami wszyscy mnie unikają. No cóż. Zacytuję Emilię - z samotnością mi do twarzy i tyle. : p

Pomysły na zdjęcia mam i to sporo - są jednak dwa problemy. Po pierwsze wszystkie pomysły zdjęć w domu płoną na początku przez światło, a raczej jego brak. Drugim problemem są sesje plenerowe - odkąd się przeprowadziłam mam trochę dalej do... ładnych miejsc na zdjęcia XD. Cóż, samo przeniesienie lalki, aparatu i całe to zimno skutecznie mnie zniechęcają.Znając życie, gdy będę mieć ferie to pewnie zachoruję czy coś, ale jak nie, to obiecuję zimową sesję... ale zapewne nie będzie już śniegu. >.< Ja mam jednak pecha.

Dobra, pomarudziliśmy więc czas przejść do dalszej, zapewne ciekawszej części wpisu. :  p Otóż ostatnio tak patrzę na moje lalkowe pierdoły i na lalki, znowu patrzę i nagle mój wzrok pada na Hanyuu i byłego, rudego wiga Bell. "Ale ja głupia jestem, czemu wcześniej na to nie wpadłam ?" - pomyślałam. Pewnie wiecie, co się kroi ? Szybko zeskoczyłam z łóżka, chwyciłam Hanyuu i wig i po chwili oczom ukazała mi się zupełnie nowa lalka. Mimo, iż Hanyuu na pewno wróci do fioletu (bo ma być słodka i tyle! ^-^) to póki co siedzi sobie w czerwieni. : D Mojej mamie wyjątkowo teraz przypadła do gustu ( a wiedzcie, że moją mamę naprawdę mało obchodzą moje lalki), więc coś musi w neij być. To pozostawiam waszej ocenie. Enjoy.

2.jpg


1.jpg


4.jpg


5.jpg


3.jpg


Zapraszam na :

- shiniwkrainieanimeimangi.blogspot.com/

- odpowie.pl/profil-Shini

Shini.
  • awatar Looven: też mam od 11 D: ostatnie zdjęcie jest urocze :3
  • awatar Kirisaki.: Ja też mam 11 lutego ferie. :c Nie zmieniaj jej wiga, wygląda cudownie! Zostaw ją taką. ^^
  • awatar Katie ;3: Wow naprawdę wygląda inaczej w tym wigu,tak poważniej.Ale też ślicznie :D
Pokaż wszystkie (11) ›