Wpisy użytkownika Shini's Dolls z dnia 13 lutego 2013

Liczba wpisów: 1

monsterhighobsession
 
Niby ferie są, ale weny brak. Wypalam się chyba lalkowo. Nie, że mi się znudziło, czy coś - po prostu nie mam żadnego pomysłu a nie chcę bez sensu spamować prawda ? xd Zdjęcia wychodzą takie same, brak kreatywności. Zastanawiam się nawet nad przerwą, ale nie wiem.. Zobaczymy.

Na razie mam dla was trochę zdjęć Annabell, nadal w klimacie zimowym. : D Dopiero teraz zorientowałam się, że sukienka Bell potrzebuje naprawdę gruntownej poprawki... i prania. Wybaczcie, że pokażę ją w takiej, za przeproszeniem, szmacie. Możemy wymyśli, że moja księżniczka uciekła z zamku i błąkanie się po lesie zniszczyło jej sukienkę, prawda ? Wyobraźnia mode on.1.jpg


2.jpg


Przepraszam, za małą ilość, ale dopiero teraz dostrzegłam jak wig Bell wyszedł na tych zdjęciach! D: Jakbym nim rzucała czy coś. Po prostu fatalnie. Nie mam pojęcia dlaczego tak wyszedł. te zdjęcia robiłam na szybko, bo chciałam iść do domu (palce mi odmarzły), więc może tu leży problem ? Teraz wygląda lepiej. Ale nie idealnie. Chyba wyprostuję Bell wiga. : p Kocham jej loki, ale one nie kochają mnie, zahaczając o wszystko i ciągle się kołtuniąc. >.< Jak myślicie ? Co z nimi zrobić ?

Shini.
  • awatar errorchan: Anabell wygląda uroczo :3 Słodka jest! Jestem za prostowaniem wiga: będzie lepiej wyglądać i Tobie będzie łatwiej :)
  • awatar ♣♣Niebieski Ufoludek♣♣: Anabell jest śliczna ;)
  • awatar Sherlock.: Toby, nie narzekaj. Moich zdjęć nie widziałaś.
Pokaż wszystkie (6) ›