Wpisy użytkownika Shini's Dolls z dnia 3 maja 2013

Liczba wpisów: 1

monsterhighobsession
 
Doszłam do wniosku, że jestem jednak totalnym frajerem, jeśli chodzi o zdjęcia i prowadzenie bloga - zdjęcia są, chęci są, miećoczympisać jest. Więc o co chodzi? O to cholerne lenistwo! Mam chyba 3-4 partie zdjęć, ale gdy tak zerkam na aparat myślę sobie: "A może by tak zgrać zdjęcia?" i po chwili słyszę "Nie chce mi się szukać kabla, włącza komputera, zgrywać, pomniejszać, szukać dinozaurów, przerabiać" i inne takie pierdoły. Też tak macie? W każdym razie zebrałam się w sobie i wreszcie opublikuje tutaj jakieś zdjęcia Hanyuu. Bez rewelacji, póki nie dostaniemy obitsu. Pieniądze, gdzie jesteście?

No, ten, pogadałam, pozrzędziłam (bo mogę, to przynajmniej jest za darmo. C:), więc pora na zdjęcia. Enjoy. (czy tylko mi się wydaje, czy ostatnio każdy tak pisze? D:)

1.jpg


2.jpg


3.jpg


4.jpg


Others:

5.jpg


7.jpg


8.jpg


Moja kochana bestia <3. Tak, tak, jaram się moim psem. : D  

Kopia _DSC0697.jpg


Mówiłam, że ze mnie frajer? XD Tragedii nie ma, ale szału też nie. Jutro (czyli zapewne za tydzień) dodam zdjęcia kwiatów, które podbudują moją samoocenę. ^^'

Shini.

PS. Może nie uwierzycie, ale każde ze zdjęć "Others" zostało zrobione gdzie indziej - jedno w jednym lesie, dwa w drugim lesie (tak, mieszkam na zadupiu C:),a  trzecie na działkach. Wiem, że ta wiadomość zmieniła wasze życie. : 3
  • awatar ♣♣Niebieski Ufoludek♣♣: Hahaha to tak jak u mnie. Zdjęcia są ale jak myśle o zgrywaniu itp. to sobie daruje :-PSuper zdjęcia i śliczny piees :-)
  • awatar Lalki Magdy: Śliczna laleczka,zdjęcia bardzo ładne a pies fantastyczny-uwielbiam owczarki niemieckie ;-)
  • awatar Kola.: Mi sie zawsze nie chce pomniejssqc i podpicywa zdjęć, wyrywać zresztą do posta też :p
Pokaż wszystkie (12) ›