Wpisy użytkownika Shini's Dolls z dnia 16 czerwca 2013

Liczba wpisów: 1

monsterhighobsession
 


...czego? Celu? Drogi? Pasji? Ambicji? Miłości? Przyjaciół? Może po prostu - szczęścia? Ale gdzie je znaleźć? Ostatnio wpadłam na jakże błyskotliwą myśl - przestać szukać. A przyjdzie. Wkurzona, pełna nienawiści do całego świata wzięłam Bell, aparat oraz rower i pojechałam tam gdzie czuję się najlepiej. Nie będę opisywać miejsc gdzie czuję się dobrze - są one w pewnej granicy intymności z samym sobą. I powiem wam, że w tamtej chwili świat zmalał. Do tej mojej osobistej przestrzeni, w której każdy problem świata rzeczywistego wydawał się taki przyziemny. Do tego błękitnego nieba obsypanego pierzastymi chmurami. Do tego mojego osobistego szczęścia.

1.jpg


2.jpg


3.jpg


4.jpg


5.jpg


6.jpg


Oczywiście nie zapomniałam o moim małym, własnym słoneczku na ziemi, które tylko troszkę przysnęło : 3
7.jpg


8.jpg


9.jpg


10.jpg


11.jpg


12.jpg


13.jpg


14b.jpg


Zdjęcia mi się podobają. Mogłoby być lepiej, bo nigdy nie jestem w pełni usatysfakcjonowana z moich fotografii, ale źle nie jest.

Dzisiaj wyjeżdżam - nie będzie mnie do soboty. Wątpię, że na miejscu będzie internet. To chyba i lepiej. Takie odgrodzenie się dobrze mi zrobi. Jadę na Kaszuby oraz do Gdańska. Pospamuję fotami, a może się nawet ujawnię... albo i nie. Kiedyś na pewno. ^ ^' A więc do zobaczenia/napisania. Miejmy nadzieję, że będzie dobrze. Mam dużo obaw, ale jakoś to będzie, prawda? Bo życie jest trochę jak jedwab - samo układa się najlepiej.

Shini.
  • awatar Lalki Magdy: Zdjęcia ciekawe i laleczka śliczna ;-)Fajny wpis-pozdrawiam !
  • awatar ραṡτεlα <3: Mieszkam koło Gdańska :D Jedziesz na wycieczkę klasową?
  • awatar Sherlock.: Bell jak zwykle mnie zachwyca. ^^
Pokaż wszystkie (5) ›