• Wpisów: 225
  • Średnio co: 11 dni
  • Ostatni wpis: 5 lat temu, 00:21
  • Licznik odwiedzin: 82 889 / 2642 dni
 
monsterhighobsession
 
Jak już wspomniałam we wcześniejszym wpisie - chciałam być doprawdy oryginalna i wybrałam się na plener. Słońce świeci, na kompie nie mam żadnych nowych gier, anime które oglądam jakoś mnie nie wciągają, więc czemu nie? Lalki też muszą mieć jakąś rozrywkę. Wsiadłam na rower i mimo panicznego strachu przed ludźmi ("a jeśli zobaczą? A jeśli się będą śmiać?" - gdybym była z kimś to pewnie miałabym to gdzieś, ale sama z rowerem czułam pewien strach x_x), wybrałam się z lalkami do lasu. Miałam zamiar wreszcie "dopieścić zdjęciowo" Hanyuu, ale po wielokrotnych próbach ustawienia jej oryginalnego ciałka się poddałam. Muszę wreszcie zebrać na obitsu. Póki co, Hanyuu będzie się pojawiać naprawdę rzadko. Zdjęcia, które jej jednakże zrobiłam pojawią się w kolejnym wpisie.


Jednakże ciągle jest Bell i mimo, ze jej wig potrzebuje wymiany to nie narzekam. To właśnie jej zdjęciami dzisiaj pospamuję. Tak świeciło słońce, że nawet nie widziałam na wyświetlaczu w aparacie czy dobrze wychodzą >.< Ale nie jest źle. :D Pewnie część z was zainteresował tytuł - otóż, Annabell była ubrana od stóp do głów w niebiesko-białe paseczki. Spodenki były nieco szare, no ale. xd Bardzo podoba mi się ten stój i ciągle w nim siedzi. Dobra, rozgadałam się jak nie wiem. : 3 Enjoy.

1.jpg


2.jpg


3.jpg


4.jpg


Przepraszam za tak małą ilość, ale jak teraz popatrzyłam na zdjęcia, o których myślałam "ale fajnie ją ustawiłam, ale będzie super zdjęcie" okazało się, że światło jednak nie było zbyt korzystne i zdjęcia wyszły... w sztucznych kolorach? po prostu nie ładne. : p Gomen, na następny raz się bardziej postaram! : D

Shini.

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego