• Wpisów: 225
  • Średnio co: 11 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 00:21
  • Licznik odwiedzin: 82 687 / 2601 dni
 
monsterhighobsession
 
Hej, hej. : D Siedzę sobie właśnie marnując zupełnie wakacje i do głowy przyszła mi taka absurdalna myśl, ze może dodałabym jakiś wpis? Szaleństwo, no nie? ^^' I tak oto wreszcie zebrałam się na to, aby moją wizję spełnić. Ze spraw ogólnych: jestem już po warsztatach i czekam na zamówionego już wiga i obitsu,  To dziwne, ale nie mam nic więcej do napisania. A! Szykuję niespodzianki. Dużo niespodzianek. Wolę nie zapeszać, bo pewnie znowu złapie mnie leń. ^^' ALE LICZĄ SIĘ CHĘCI. : D

Dzisiaj przygotowałam małą genezę imienia i charakteru Hanyuu. Oczywiście, że ze zdjęciami, a co! Hanyuu, czyli mój pierwszy i najukochańszy fioletowłosy Dal, pochodzi (lol, nieważne jak to brzmi, okey? xd) od postaci z anime. Ale nowość, co nie? W każdym razie, pierwowzorem mojej lalki była Furude Hanyuu - jedna z głównych postaci z Higurashi no naku koro ni.W anime jest ona personifikacją Boga. Hanyuu przejęła od niej niemal wszystko - charakter, wygląd i urok osobisty. : 3  Chcę dzisiaj pokazać parę zdjęć wzorowanych właśnie na owej bohaterce z użyciem stocku od Dal Hanaayame.
Sami możecie ocenić podobieństwo. ^ ^ Zdjęcia nie są moim zdaniem najlepsze dlatego, że robione po raz drugi - pierwsze usunął mój kochany aparat (bez ironii). Dlatego będzie ich mało. :d Gomen.

Furude Hanyuu:
Furude.Hanyuu.full.352083.jpg

1.jpg


2.jpg


3.jpg


4.jpg


5.jpg


6.jpg


7.jpg


Shini.

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego